top of page

Fri, Nov 05

|

Chicagowskie Anioly Doroty Tomczyk

Sip & Paint & Akt - "Tylko Piersi"

Bring out your inner Picasso and join us for this fun event! All proceeds go to the United Colors of Pink. Step-by-step instructions and all art supplies necessary to create a display-worthy masterpiece will be provided. No experience needed.

Registration is closed
See other events
Sip & Paint & Akt - "Tylko Piersi"
Sip & Paint & Akt - "Tylko Piersi"

Time & Location

Nov 05, 2021, 7:00 PM – 10:00 PM

Chicagowskie Anioly Doroty Tomczyk , 7238 Niles Center Rd, Skokie, IL 60077, USA

Guests

About the Event

Drodzy panowie oraz drogie panie zapraszamy na wielkie piersi malowanie! Oj będzie się w Dorotki Tomczyk Studio działo, już dawno tego nasze Chicago nie widziało Okazuje wszyscy mamy talenty - czasem bardziej lub mniej ukryte. Wszyscy w duszy jesteśmy artystami, a Dorotka pomoże nam to w sobie odnaleźć . Pod jej wprawnym okiem i instruktażem namalujesz samodzielnie akt.

*Do wyboru będzie sześć reprodukcji na wzór. Możesz też przynieść coś swojego ulubionego. *Klasa ta jest tylko dla osób dorosłych. Ależ będzie się pięknie i artystycznie działo gdy będzie się piersi malowało *Za jedyne $40 stworzysz prawdziwe dzieło sztuki, które zabierzesz tego wieczoru ze sobą do domu.

*Prosimy odwiedź stronę Fundacji w celu złożenia donacji/ zapłaty za klasę malowania , kliknij na "donate now" i wybierz opcję:  Sip & Paint Pink Event $40  www.unitedcolorsofpink.org

*Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, Winko, oczywiście coś do winka i super zabawę 

*Całkowity dochód przeznaczony jest na wspieranie naszej Organizacji która pomaga lokalnym kobietom walczącym z rakiem piersi. Bądźcie z nami ! Serdecznie zapraszamy to wspólnej zabawy i sercem dziękujemy.

Tickets

  • Sip & Paint Pink Event

    $40.00
    +$1.00 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Share This Event

bottom of page